Hizmetlerimiz

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI
 

BURSA TACMAHAL Balo ve Toplantı Sarayı, hayalinizdeki düğün için ihtiyacınız olabilecek tüm imkanları kusursuz bir şekilde siz ve misafirlerinize sunuyor.

Kapıda keman karşılamasından başlayarak düğününüz sona erinceye kadar masal gibi bir organizasyonla unutulmayacak anlara imza atıyor. Hosteslerimiz misafirlerinizi lokum ikramı eşliğinde masalarına yerleştirirken, sizlerde salonu kuş bakışı gören özel vip odanızda salonu ve misafirlerinizi izleyebileceksiniz.

Siz salona özel asansör ile giriş yaparken, adeta gökyüzünden misafirlerinizi selamlıyor olacaksınız.Salonun muhteşem cam tavanında izleyeceğiniz havai fişek gösterisi ise size romantizmi doruklarda yaşatacak.

Kendi mutfağımızda hünerli aşçılarımız tarafından özenle seçilip hazırlanan yemeklerimiz ile misafirlerinize muhteşem bir ziyafet sunuyoruz.

BURSA’nın en iyi ses sistemine sahip olan salonumuzda konservatuar mezunlarından oluşan profesyonel orkestramız ve sanatçılarımız, zengin şarkı, müzik repertuarları ile her zevke hitap ederek tüm konuklarınızı eğlencenize dahil ediyoruz.

BURSA DÜĞÜN ORGANİZASYON,  Yılların Deneyimi ve Profesyonel Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.
Standart Hizmetlerimiz (Ücretsiz) Ekstra Hizmetlerimiz (Ücretli)
SÜNNET ORGANİZASYONLARI

Kültürümüzün en önemli ve unutulmayacak anılardan biridir sünnet cemiyeti.

Bu kutsal gelenek Tacmahal’de sizin dilediğiniz konsept'te, isterseniz Sema gösterisi, Mevlid veya Davul & Zurna seçenekleri.

Çocuk misafirlerinizin eğlencesi için her şeyi düşündük.

Hokkabaz, Palyaço gibi çocuk eğlenceleri ile yediden yetmişe herkesi mutlu ediyoruz.Muhteşem sünnet yemeği menü seçeneklerimiz ile sünnet düğünleriniz unutulmayacak.

BURSA SÜNNET ORGANİZASYON,  Yılların Deneyimi ve Profesyonel Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.
Standart Hizmetlerimiz (Ücretsiz) Ekstra Hizmetlerimiz (Ücretli)
NİŞAN ORGANİZASYONLARI

Düğün hazırlıklarının ilk adımı söz ve nişan. Bir ömür boyu beraber olmaya ''Evet'' demeden önce gençlerin kendilerine ve ailelerine verdikleri sözlerle başlar her şey...

Yüzüklerin ilk defa takılacağı nişan gününde çiftler Bursa Tacmahal’de düğün kadar özel bir hazırlıkla kurdele kesecekler.

Bu mutlu gününüzde aileniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız ve dostlarınız ile unutulmayacak bir nişan töreni yaşamanız için hizmetinizdeyiz.

BURSA NİŞAN ORGANİZASYON,  Yılların Deneyimi ve Profesyonel Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.
Standart Hizmetlerimiz (Ücretsiz) Ekstra Hizmetlerimiz (Ücretli)
KINA ORGANİZASYONLARI

Kına eğlenceleri evlenme öncesi genç kızlarımız için düğünden de özeldir.

Eskiden genellikle yakın aile ve arkadaş çevresi arasında olan kına geceleri kız tarafının evinde yapılırdı. Zamanla bu etkinlik büyük bir organizasyona dönüştü ve düğün ve balo salonlarında daha kalabalık davetlilerle yapılmaya başlandı.

Bu özel gününüzde Tacmahal Balo Salonu size özel kına eğlencesi konseptiyle ve sürpriz organizasyonlarla unutulmayacak bir kına eğlencesi vadediyor.

BURSA KINA ORGANİZASYON,  Yılların Deneyimi ve Profesyonel Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.
Standart Hizmetlerimiz (Ücretsiz) Ekstra Hizmetlerimiz (Ücretli)
MEVLİD ORGANİZASYONLARI

Mevlid cemiyetleri en özel ve kutsal geleneklerimizdendir. Yeni doğan bebekler, asker ve sünnet mevlid cemiyetleriniz için hizmetinizdeyiz.

Mevlid cemiyetlerinizde size özel masa düzeni, profesyonel mevlidhanlar ve semazen seçenekleriyle Bursa Tacmahal’de akrabalarınızı ve misafirlerinizi gururla ağırlayacaksınız.

BURSA MEVLİD ORGANİZASYON,  Yılların Deneyimi ve Profesyonel Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.
 

TACMAHAL SANAL GEZİ


Aşağıdaki düğmeye basarak SANAL GEZİ sayfamıza ulaşabilirsiniz.


TACMAHAL SANAL GEZİ